Kos Druk – kilka słów o Nas

Witamy w naszym sklepie.

 Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która zawiera szeroki wachlarz materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących.
Znajdziecie Państwo u nas tonery, tusze , głowice oraz tasiemki do wszelkiego rodzaju drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych . W zależności od potrzeb i preferencji dostępne są wkłady, kasety oryginalne- dedykowane przez producentów urządzeń, bądź zamienniki. Jeżeli jakiś produkt nie występuje w naszym sklepie nie znaczy to, że nie jest dostępny. Jesteśmy gotowi zamówić i sprowadzić każdy produkt, według potrzeby klienta.


Służymy też swoim prawie 18 letnim doświadczeniem w tej dziedzinie, doradzając , wskazując wszelkie „za” i „przeciw” poszczególnych urządzeń. Nasze uwagi pomogą Państwu dokonać wyboru bądź też rozwiać wątpliwości przy zakupie upatrzonej drukarki. Często klient przychodząc do nas po zakup tonera czy wkładu atramentowego uświadamia sobie, że kierował się tylko ceną zakupu urządzenia a nie późniejszą eksploatacją, a to niestety w większości przypadków nie idzie w parze. Nie wszystkie też drukarki akceptują zamienne wkłady czy kasety.

 W naszej ofercie znajdują się też drukarki, nowe i używane z gwarancją. W zależności od tego do jakiej działalności, potrzeb indywidualnych będzie wykorzystywana. Wskażemy, doradzimy czym kierować się przy ich wyborze.
Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie, pytania i uwagi.


Zapraszamy na zakupy, do kontaktu z nami.
FIRMA KOS-DRUK.